Opravdu chcete registraci zrušit?


Přihlášení sportovci

Filtrovat podle školy:
Filtrovat podle disciplíny:

Registrovaní sportovci

Nalezení sportovci: 398

SportovecŠkolaDisciplíny
Budzel FilipSlezská univerzita v Opavěbadminton (mix) – čtyřhra mix
badminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Adam GauraVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 3000 m překážek
Adamčíková BarboraVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Barchánek MichalUniverzita Karlova v Prazebouldering (muži) – muži
Berková KateřinaČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 50 m znak
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
Bizoňová KateřinaMasarykova univerzitaaerobik (ženy) – ženy
judo (ženy) – do 63 kg
Bluďovský MiroslavZápadočeská univerzita v Plzniatletika (muži) – 100 m
Bohman DavidZápadočeská univerzita v Plzniatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 3000 m překážek
Boldovjaková TatianaVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (ženy) – ženy
Bračíková NikolaVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Brožkovcová VeronikaVysoká škola finanční a správní Prahabadminton (ženy) – čtyřhra
Brychta MarekTechnická univerzita v Liberciplážový volejbal (muži) – muži
Buday JakubVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KATA týmy
karate (muži) – KUMITE do 67 kg
Buday MichalVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KATA týmy
karate (muži) – KUMITE do 75 kg
Buňátová LucieZápadočeská univerzita v Plzniaerobik (ženy) – ženy
Bušinová MarieUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – 800 m
atletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 4x 400 m
Butakov AleksandrVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KUMITE do 67 kg
Candrová PavlaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplážový volejbal (ženy) – ženy
Cimrtová Kristýna Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání s ploutvemi (ženy) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
Černý Tomáš Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Davidová MarikaMasarykova univerzitabadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
badminton (mix) – čtyřhra mix
Dillenz LukášUniverzita Palackého Olomouctenis (muži) – dvouhra
Dítě RadovanVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (muži) – muži
Dobiášová VeronikaVysoká škola finanční a správní Prahabadminton (ženy) – dvouhra
badminton (ženy) – čtyřhra
Dočkal TomášUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – skok vysoký
Domská LucieUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – 4x 100 m
atletika (ženy) – 4x 400 m
Dostálová ŠárkaVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Dragounová MartinaVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaaerobik (ženy) – ženy
Drápalová AndreaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – hod oštěpem
Dvořáček Tomáš Vysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Dvořáčková KristýnaUniverzita Pardubiceaerobik (ženy) – ženy
Dvořáková LucieČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 50 m znak
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
Ekl ŠimonČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Eliáš PetrMasarykova univerzitabouldering (muži) – muži
Fajfrlíková EliškaZápadočeská univerzita v Plzniaerobik (ženy) – ženy
Fauová AnnaVysoká škola finanční a správní Prahaplážový volejbal (ženy) – ženy
Feith MarekMasarykova univerzitacyklistika MTB (muži) – muži
Forstová KamilaZápadočeská univerzita v Plznijudo (ženy) – do 57 kg
Francová TerezaVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Freibergerová AnnaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – 400 m
Frnka JiříUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 4x 400 m
Fuková BarboraMasarykova univerzitabouldering (ženy) – ženy
Gebauerová PetraUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
plavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m znak
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
Giraldes MariaVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (ženy) – ženy
Hájková MichaelaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – skok daleký
Hajnová VeronikaMasarykova univerzitaplážový volejbal (ženy) – ženy
Hála Kamil Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Haltmar MiroslavUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 3000 m překážek
atletika (muži) – 4x 400 m
Hampejsová ViolaZápadočeská univerzita v Plzniaerobik (ženy) – ženy
Hanzlík JakubUniverzita Pardubiceplážový volejbal (muži) – muži
Havlíčková MarkétaZápadočeská univerzita v Plznijudo (ženy) – do 57 kg
Havrda JosefTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 4x 100 m
Heško PeterVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KUMITE nad 84 kg
Hlaváček ŠtěpánVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Hnízdová MartaVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Horký FilipTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 4x 100 m
Hornová LenkaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – vrh koulí
atletika (ženy) – hod oštěpem
Houška MartinZápadočeská univerzita v Plznibouldering (muži) – muži
Hrdinka DanielČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Hricová NikoletaVysoké učení technické v Brněšplh (ženy) – 4,5 m volná technika, start ze stoje
Hrochová TerezaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3000 m
atletika (ženy) – 800 m
Hromadníková KateřinaUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m znak
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
plavání (ženy) – 50 m prsa
Hrubá MichaelaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Hubáčková DenisaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – 400 m překážek
atletika (ženy) – 4x 400 m
Hubová DanielaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KUMITE do 50 kg
Chládková SimonaČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (ženy) – middle
orientační běh (ženy) – sprint
Chrascina MarekVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 5000 m
atletika (muži) – 3000 m překážek
Chudárková GabrielaUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m
Jalůvková MarkétaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KATA týmy
karate (ženy) – KATA
Janatová DanielaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – 4x 100 m
atletika (ženy) – 400 m překážek
atletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – 4x 400 m
Janíčková NatáliaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KUMITE do 61 kg
Janoušek JanUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 400 m překážek
Jarolím JakubUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (muži) – 50 PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m
Jarošík Jakub Vysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Jetela Václav Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Jordanov AlexandrVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Josefová DominikaUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
plavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
Jurečka JanMasarykova univerzitabouldering (muži) – muži
Kadlec Dominik, KarelZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 90 kg
Kadlec JakubJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchcyklistika MTB (muži) – muži
Kadlec MartinMasarykova univerzitaplavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 100 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m volný způsob
Kamenská VeronikaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KATA
karate (ženy) – KATA týmy
Kaňková Ivana Vysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Kanta Martin Vysoké učení technické v Brněcyklistika MTB (muži) – muži
Karban FilipTechnická univerzita v Libercibouldering (muži) – muži
Kašparová LucieUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – hod oštěpem
Kavánková IvaVysoké učení technické v Brněorientační běh (ženy) – middle
orientační běh (ženy) – sprint
Kendík JanTechnická univerzita v Libercibouldering (muži) – muži
Kettner LukášČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Kettner VojtěchČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Knotek JanUniverzita Pardubiceplavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 100 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m znak
plavání (muži) – 100 m prsa
Kolínková AndreaZápadočeská univerzita v Plznibouldering (ženy) – ženy
Král DavidUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – 800 m
atletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 4x 400 m
Kratochvíl OndřejVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – skok o tyči
Kroufek MartinČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m znak
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Krych JiříZápadočeská univerzita v Plznikarate (muži) – KUMITE open
karate (muži) – KUMITE do 84 kg
Křišťanová NikolaVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Křížová SabinaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KATA týmy
karate (ženy) – KATA
Kubátová AnnaČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – vrh koulí
Kučera JanTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – trojskok
atletika (muži) – 400 m
Kulhánková MichaelaVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (ženy) – ženy
Kurel VáclavTechnická univerzita v Libercibouldering (muži) – muži
Lampa OndřejVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 400 m
Landecký JanČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m polohový závod
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
Lauermannová Anna-MarieVysoká škola chemicko-techologická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Layerová BarboraVysoká škola ekonomická v Prazeplážový volejbal (ženy) – ženy
Lebeda Kryštof Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Lebeda Kryštof Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Lettovský TomášOstravská univerzita v Ostravěcyklistika MTB (muži) – muži
bouldering (muži) – muži
Lopata OndřejJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplážový volejbal (muži) – muži
Louthan JakubČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 4x 50 m volný způsob
Mach OndřejVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (muži) – muži
Mareš LadislavTechnická univerzita v Libercikarate (muži) – KUMITE nad 84 kg
karate (muži) – KATA
Martínek Ladislav České vysoké učení technické v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Marvanová RadkaVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (ženy) – ženy
Masař DavidMasarykova univerzitaplážový volejbal (muži) – muži
Matějková HelenaZápadočeská univerzita v Plznibouldering (ženy) – ženy
Matúšová MichaelaUniverzita Palackého Olomoucbouldering (ženy) – ženy
Mazáč MartinUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 PP
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m
Mazurová TimeaVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaaerobik (ženy) – ženy
Michaela VondrovskáSoukromá vyšší odborná škola zdravotnická MEDEA, s.r.o.atletika (ženy) – skok vysoký
atletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – 100 m
Mikysková MichaelaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
Moštěk JakubTechnická univerzita v Liberciplážový volejbal (muži) – muži
Mrňávek DaliborVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KUMITE do 84 kg
Munzlingerová TerezaZápadočeská univerzita v Plzniaerobik (ženy) – ženy
Navrátil StanislavVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KUMITE do 84 kg
Netolický JaroslavČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m polohový závod
plavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Neubauer DavidMasarykova univerzitaplážový volejbal (muži) – muži
Odvářka JiříUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – 400 m překážek
atletika (muži) – 110 m překážek
Olhava RastislavUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Ollariová LenkaZápadočeská univerzita v Plzniaerobik (ženy) – ženy
Ott TomášZápadočeská univerzita v Plzniatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – hod kvadivem
atletika (muži) – vrh koulí
Pál MikulášTechnická univerzita v Libercicyklistika MTB (muži) – muži
Paška TomášVysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Paulová KarolínaZápadočeská univerzita v Plzniplážový volejbal (ženy) – ženy
Pavlišen PetrČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 1500 m
Peleška MiroslavUniverzita Karlova v Prazeplavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
Pelíšek VáclavZápadočeská univerzita v Plznibouldering (muži) – muži
Peřich MarekČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – skok vysoký
Polachová TerezaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Polišenská BeátaUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 PP
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m
Pospíšilová AnnaMasarykova univerzitaplážový volejbal (ženy) – ženy
Pragerová Barbora Vysoké učení technické v Brněbouldering (ženy) – ženy
Pražák JanMasarykova univerzitaplážový volejbal (muži) – muži
Procházka JanVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KATA týmy
karate (muži) – KUMITE do 84 kg
Procházková AdélaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Procházková IvetaUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – sprint
orientační běh (ženy) – middle
Prosserová KateřinaVysoké učení technické v Brněaerobik (ženy) – ženy
Přikrylová MichaelaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – 4x 100 m
Ráboňová JanaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KUMITE do 68 kg
Rokošová LucieČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – hod kvadivem
atletika (muži) – vrh koulí
atletika (ženy) – hod diskem
Římal DanielMasarykova univerzitaplážový volejbal (muži) – muži
Sandanusová AndreaMasarykova univerzitaplážový volejbal (ženy) – ženy
Sásová KatrinUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – 4x 100 m
atletika (ženy) – 400 m překážek
atletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 4x 400 m
Scheuerová VeronikaUniverzita Karlova v Prazebouldering (ženy) – ženy
Schovanec Jan České vysoké učení technické v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Siebeltová VeronikaVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3000 m
Siladi FrantišekVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KUMITE do 84 kg
Sitta MichalUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 400 m
atletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – 4x 400 m
Skypalová KateřinaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – hod kvadivem
Sládek DominikČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – vrh koulí
atletika (muži) – hod diskem
Slavíček LukášZápadočeská univerzita v Plzniatletika (muži) – 400 m překážek
Slíva JanUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m
Slíva JanUniverzita Pardubicebadminton (muži) – dvouhra
badminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra mix
Slovák TomášVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (muži) – muži
Smutný ŠtěpánUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – 4x 100 m
Stavinohová AdélaUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněplavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
Straková Hana České vysoké učení technické v Prazekarate (ženy) – KUMITE do 68 kg
Střelecký LukášUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – hod oštěpem
atletika (muži) – vrh koulí
Svobodová AnetaMasarykova univerzitaplážový volejbal (ženy) – ženy
Svrček DavidVysoké učení technické v Brněplážový volejbal (muži) – muži
Syrůček MartinČeské vysoké učení technické v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Šafránková PetraZápadočeská univerzita v Plzniplážový volejbal (ženy) – ženy
Šarláková ŠarlotaZápadočeská univerzita v Plzniplavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m prsa
Šeráková VeronikaVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaaerobik (ženy) – ženy
Šiková KarolínaZápadočeská univerzita v Plzniorientační běh (ženy) – middle
orientační běh (ženy) – sprint
Šípek Petr Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Šišková EvaMasarykova univerzitaplážový volejbal (ženy) – ženy
Šrollerů AlexUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Štaubertová TerezaMasarykova univerzitaorientační běh (ženy) – sprint
orientační běh (ženy) – middle
Šulič MartinVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KUMITE do 75 kg
Švecová JanaVysoké učení technické v Brněkarate (ženy) – KUMITE do 55 kg
Taraba KarelZápadočeská univerzita v Plznibouldering (muži) – muži
Tihelka JakubVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaaerobik (muži) – muži
Tomanová AndreaZápadočeská univerzita v Plznibouldering (ženy) – ženy
Tomšík PetrZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 66 kg
Trhlík Tomáš Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Trmalová TerezaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplážový volejbal (ženy) – ženy
Turčíková VeronikaMasarykova univerzitaaerobik (ženy) – ženy
Tušerová IvanaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplážový volejbal (ženy) – ženy
Uher DanielZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – nad 100 kg
Uhrin JanUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – vrh koulí
atletika (muži) – hod diskem
Vacenovský Richard České vysoké učení technické v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Vála JakubČeské vysoké učení technické v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Valenta BedřichUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembadminton (muži) – dvouhra
Valeš JiříZápadočeská univerzita v Plzniorientační běh (muži) – middle
orientační běh (muži) – sprint
Váňová CharlotaUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněplavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m polohový závod
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Večeřa Peter České vysoké učení technické v Prazeplážový volejbal (muži) – muži
Veithová Monika Jihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplážový volejbal (ženy) – ženy
Vencel JanVysoké učení technické v Brněplavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m prsa
Vítová KateřinaUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněaerobik (ženy) – ženy
Vlachová EliškaUniverzita Palackého Olomoucorientační běh (ženy) – sprint
orientační běh (ženy) – middle
Volf ŠtěpánMasarykova univerzitabouldering (muži) – muži
Vopalecká AnnaZápadočeská univerzita v Plzniaerobik (ženy) – ženy
Vrzala MatoušVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 3000 m překážek
atletika (muži) – 5000 m
Vychodil Josef Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Zaťko TomášVysoké učení technické v Brněkarate (muži) – KATA
karate (muži) – KUMITE do 67 kg
Závodný OndřejVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravabadminton (mix) – čtyřhra mix
badminton (muži) – čtyřhra
Zelená EliškaZápadočeská univerzita v Plzniplavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
Zemánková KateřinaTechnická univerzita v Libercibouldering (ženy) – ženy
Zikmund JiříTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 4x 100 m
atletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 400 m
Zukalová KateřinaMasarykova univerzitaplážový volejbal (ženy) – ženy
Ženíšek DavidZápadočeská univerzita v Plznibouldering (muži) – muži
Žihla AdamZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 90 kg
Žilinský Martin Vysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži